Czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji - Warszawa, Pruszków | Techniklima
21410
page-template-default,page,page-id-21410,page-child,parent-pageid-21406,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Czyszczenie-odgrzybianie

Czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji w Warszawie i okolicach

Czyszczenie klimatyzacji Warszawa – Serwis Klimatech

Jako firma, zajmująca się nie tylko sprzedażą, ale również serwisowaniem urządzeń klimatyzujących, wiemy, jak ważna jest właściwa pielęgnacja poszczególnych sprzętów. Oferujemy czyszczenie klimatyzacji głównie na terenie Warszawy, choć świadczymy usługi także w najbliższej okolicy. Fachowcy, którym zlecamy przegląd instalacji klimatyzujących naszych klientów, mają duże doświadczenie w konserwacji tego typu urządzeń. Dzięki niemu mogą skutecznie wpłynąć na poprawę jakości działania klimatyzatora, wcześniej zapchanego brudem i niespełniającego swojego zadania. Wiemy, jakie działania trzeba podjąć, by wszystkie sprzęty, składające się na system klimatyzacyjny, działały jak najlepiej.

Czyszczenie klimatyzacji

Dobra klimatyzacja to prawdziwy skarb, niezależnie od tego, czy została zamontowana w biurze czy prywatnym mieszkaniu. Jeśli tylko będzie użytkowana w odpowiedni sposób, okaże się niezawodna i popracuje bez zarzutu przez wiele lat. Niestety, podobnie jak wszystkie sprzęty, znajdujące się w mieszkaniu, jest mocno podatna na zabrudzenia. Aby więc mogła działać prawidłowo, musi koniecznie podlegać czyszczeniu.

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji w Warszawie

Przegląd urządzeń, przeznaczonych do klimatyzacji, powinno się dokonywać przynajmniej dwa razy w roku, na wiosnę i w czasie jesieni. Wówczas to fachowiec dokonuje bardzo szczegółowych oględzin elementów, na które składa się urządzenie. Ocenia wtedy jego stan i wie już, czy wszystko jest sprawne oraz co należy zrobić, by usprawnić jego działanie. Dopiero potem przechodzi do czyszczenia klimatyzacji. Jeśli szukasz profesjonalisty, który wykona je w Warszawie? Wybierz naszą firmę, a na pewno się nie rozczarujesz.

Najpierw zajmiemy się dokładnym oczyszczeniem skraplacza w części wewnętrznej i zewnętrznej. Musimy też sprawdzić szczelność oraz, w razie potrzeby, uzupełnić czynnik chłodniczy. W następnej kolejności podejmiemy się natomiast odkażenia jednostki wewnętrznej oraz udrożnienia tacy ociekowej.